Wykładowcy‎ > ‎

mł. insp. mgr Marcin Kulas

Młodszy  inspektor mgr Marcin Kulas – pracujący  w służbach mundurowych od 1994r-  łącznie przesłużone prawie 23 lata.

Absolwent studiów I stopnia Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na kierunku administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne. Tytuł magistra prawa uzyskał
na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu  w zakresie zarządzania jakością w administracji publicznej oraz na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej na różnych stanowiskach w służbach mundurowych, takich jak:

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wlkp,  Komenda Miejska Policji w Poznaniu,

·         Komisariat Policji Poznań Jeżyce jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego;

·         Zarząd Centralnego Biura Śledczego (CBŚ) w Poznaniu jako Naczelnik Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej,

·         Naczelnik Wydziału d/z Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej CBŚ (na cały kraj);

·         CBŚP w Poznaniu jako Naczelnik Zarządu

·         Komenda Główna Policji jako Dyrektor Biura Spraw Wewnętrznych

·         Ponadto członek - Zespołu d/s Opracowania Metodyki Zapobiegania i Działania w Przypadkach Uprowadzenia Osób - zespół powołany przez Prokuratora Generalnego; Szefa ABW; Komendanta Głównego Policji.