PŁATNY STAŻ


Jeśli nie skończyłeś jeszcze 29 lat, a odpoczynek zajmuje Ci całe dnie i nie jesteś z tego zadowolony, zobacz co możesz z tym zrobić.

Właśnie ruszyła rekrutacja do nowego projektu, w którym oprócz pracy zdobędziesz  nowy zawód, wiedzę i umiejętności potwierdzone certyfikatem, a także stypendium szkoleniowe w wysokości 700 zł za 3 tygodnie szkolenia.

Chcesz wiedzieć więcej?

W ramach projektu przygotowaliśmy 120 godzinne szkolenia "Pracownik biurowy z elementami ochrony środowiska". Dzięki zajęciom teoretycznym i praktycznym dowiesz się, jak zarządzać i koordynować codzienną pracą biura, przygotowywać pisma i dokumenty, czy rozmawiać z klientami. Na koniec otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, a także certyfikat potwierdzający zdobycie nowego zawodu. Dodatkowo za udział w szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje 700 zł stypendium!

Jednak to nie wszystko!

Po szkoleniu przystąpisz do stażu na stanowisku pracownika administracyjno - biurowego w firmie, którą sam wybierzesz. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoje możliwości i umiejętności, a w rezultacie otrzymać zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach. Co więcej za każdy miesiąc stażu otrzymasz stypendium w wysokości 997 zł.

tel. kontaktowy: 530 025 024

NABÓR ZAMYKAMY 15 listopada!  WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! 

Formularz zgłoszeniowy