Ambasador Marki

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Ambasador Marki / Ambasadorka Marki

Miejsce pracy: KONIN


Rola Ambasadora Marki

Twój dzień pracy będzie naprawdę interesujący. Przejmiesz aktywną rolę w informowaniu konsumentów o markach i produktach z portfolio naszego Klienta. Zajmiesz się tworzeniem raportów i będziesz dzielił/a się swoimi obserwacjami z prowadzonych działań.

Oczekiwania:

 • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),

 • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (między poniedziałkiem, a sobotą),

 • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

 • Umiejętność prezentacji i komunikatywność,

 • Uczciwość, zaangażowanie, charyzma, zmotywowanie do pracy będą dodatkowymi atutami,

Co uzyskasz?

 • Współpracę z Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenie,

 • Pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami,

 • Możliwość zdobywania kompetencji marketingowych w ramach realizacji projektu,

 • Atrakcyjny system wynagrodzenia (stawka godzinowa + bonus),

 • Narzędzia niezbędne do pracy – tablet, Internet mobilny, uniform i inne,

 • Udział w eventach i akcjach specjalnych,

 • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez Adecco Poland,

 • Możliwość nawiązania stałej współpracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV na adres: kolo@adecco.pl

lub zadzwoń:

723 190 045

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.