Wynajem sal dydaktycznych


Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie oferuje Państwu możliwość wynajęcia profesjonalnych i bardzo dobrze wyposażonych sal konferencyjno-szkoleniowych.WSKM znajduje się w starej części Konina na ul. Zagórowskiej 3a. Proponujemy Państwu:
·       11 sal wykładowych,
·       niestandardowe przestrzenie typu hole, powierzchnie wystawnicze,
·       możliwość wynajęcia dodatkowego sprzętu multimedialnego ( projektor, laptop, odtwarzacz DVD, CD )
Oferowane przez nas sale, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne lub prezentacje towarów. Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt dydaktyczny i audiowizualny (profesjonalny projektor multimedialny, flipchart, stoły konferencyjne, krzesła). Przy organizacji szkoleń, spotkań, nasi Klienci mogą skorzystać również z cateringu (przerwy kawowe, lunch, menu okazyjne wg potrzeb Klienta.) Sale są wyposażone we wszystko czego profesjonalny trener mógłby potrzebować do przeprowadzenia szkolenia. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczej sali jak i kilku naraz.
             W kierowanej do Państwa ofercie znajdują się zdjęcia, jednak zapraszamy serdecznie do obejrzenia sali na żywo. Czekamy na kontakt od Państwa, nasi pracownicy umówią spotkanie, na którym przekażą wszystkie interesujące Państwa       informacje.
W celu zarezerwowania sali proszę wypełnić załączony poniżej formularz, podpisać i przesłać pocztą elektroniczną na adres: rektorat@wskmkonin.edu.pl

Formularz Wynajmu Sal Dydaktycznych (pobierz)