data dodania: Aktualności

Od dnia 30.04.2020 r. studenci WSKM oraz filii WSH TWP w Koninie mogą otrzymać darmowy dostęp do nauki języka angielskiego na platformie eTutor. Ta nowoczesna platforma pozwala w szybki sposób poznać język angielski. Bez stresu, ograniczeń i przede wszystkim bez wychodzenia z domu. Więcej szczegółów w zakładce Uwaga studenci.

Darmowy kurs angielskiego

Darmowy dostęp do nauki języka angielskiego na platformie eTutor dla studentów WSKM oraz filii WSH TWP w Koninie.

Dowiedz się więcej